Radio Shipkovica

Radio Shipkovica

Radio Shipkovica është një radio live online në Shqipëri. Radio Shipkovica transmetoi 24 orë program të gjallë në internet. Radio Shipkovica është e përkushtuar të promovojë kulturën shqiptare, muzikën, lajmet dhe shumë më tepër nëpërmjet stacionit. Radio Shipkovica, Albánie, vysílaná ve formátu Pop / Zprávy

Radio Shipkovica
0/5 na základě 0 hlasů

Available on Google Play Available on Samsung Galaxy Apps Available on AppGallery