Kiss Albania Radio

Kiss Albania Radio

Krijuar ne 2017, Kiss Fm Albania eshte radio me e re ne kryeqytet e cila transmeton ne 98.5 MhZ dhe sjell hitet me te mira nderkombetare, lancimet me te reja. Drejtuar nje audience rinore dhe energjike. Kiss Fm Albania eshte aty 24 ore, ne cdo moment te dites dhe kudo ku ti ndodhesh. Kiss Albania Radio радиостанция, вещающая в стране Албания, вещает в формате Хаус / Танцевальная

Kiss Albania Radio
0/5 на основе 0 голосов

Available on Google Play Available on Samsung Galaxy Apps Available on AppGallery