Kiss Albania Radio

Kiss Albania Radio
  • Albânia

  • House / Dance

Krijuar ne 2017, Kiss Fm Albania eshte radio me e re ne kryeqytet e cila transmeton ne 98.5 MhZ dhe sjell hitet me te mira nderkombetare, lancimet me te reja. Drejtuar nje audience rinore dhe energjike. Kiss Fm Albania eshte aty 24 ore, ne cdo moment te dites dhe kudo ku ti ndodhesh.Kiss Albania Radio é uma estação de rádio de transmissão na Lituânia Albânia, transmitida no formato House / Dance

Kiss Albania Radio
0/5 baseado em 0 Votos

Available on Google PlayAvailable on Samsung Galaxy Apps Available on AppGallery